linky DPMBB
|
|
Linky DPMBB cestovné poriadky platné od 1. 7. do 31. 8. 2010 |
|
|
|
Linka číslo 1 / 11 |
(Východzia zastávka)
Železničná stanica - 29. augusta - Partizánska cesta -
Námestie slobody - Štefánikovo nábrežie -
Národná - Štadlerovo nábrežie -
Švermova, ESC - Úsvit - Wolkerova - Úrad PV SR - Plážové
kúpalisko -
Tajovského, SOU - Rooseveltova nemocnica (Konečná zastávka)
spiatočný smer:
(Východzia zastávka)
Rooseveltova nemocnica - Tajovského, SOU - Plážové
kúpalisko -
ÚPV SR - Úsvit - Štadlerovo nábrežie -
Národná - Štefánikovo nábrežie -
Námestie slobody -
Partizánska cesta - Železničná stanica (Konečná zastávka)
Zobraziť trasu linky 1 na väčšej mape
|
|
|
Linka číslo 2 / 12 |
(Východzia zastávka)
Železničná stanica - 29. augusta - Partizánska cesta -
Námestie slobody - Štefánikovo nábrežie -
Národná - Štadlerovo nábrežie -
Krajský úrad - Námestie Ľ. Štúra -
Sládkovičova - Podháj, SZU - ZVT - Pivovar - Vozovňa
Kremnička (Konečná zastávka)
spiatočný smer:
(Východzia zastávka)
Vozovňa Kremnička - Pivovar - ZVT - Podháj, SZU -
Sládkovičova - Námestie Ľ. Štúra -
Krajský úrad - Štadlerovo nábrežie -
Národná - Štefánikovo nábrežie -
Námestie slobody -
Partizánska cesta - Železničná stanica (Konečná zastávka)
Zobraziť trasu linky 2 na väčšej mape
|
|
|
Linka číslo 3 / 13 |
(Východzia zastávka) Vozovňa Kremnička - Pivovar - ZVT -
Podháj, SZU - Sládkovičova - Poľná, rázcestie - Poľná - Moskovská, rázcestie - Tulská - Tulská, Boneta -
Tulská, U Kucbela - Nad Tulskou - Nad Moskovskou - Moskovská
- Kyjevské námestie -
Nové Kalište - Úrad PV SR - Plážové
kúpalisko - Tajovského, SOU - Rooseveltova nemocnica (Konečná zastávka)
spiatočný smer:
(Východzia zastávka) Rooseveltova nemocnica - Tajovského, SOU - Plážové kúpalisko -
Úrad PV SR - Nové Kalište - Tulská - Kyjevské námestie - Moskovská, rázcestie - Poľná - Poľná, rázcestie -
Sládkovičova - Podháj, SZU - ZVT - Pivovar - Vozovňa Kremnička (Konečná zastávka)
Zobraziť trasu linky 3 na väčšej mape
|
|
|
Linka číslo 4 / 14 |
(Východzia zastávka)
Železničná stanica - 29. augusta - Partizánska cesta -
Námestie slobody - Štefánikovo nábrežie -
Národná - Štadlerovo nábrežie -
Krajský úrad - Námestie Ľ. Štúra -
Sládkovičova - Podháj, SZU - TESCO hypermarket (Konečná zastávka)
spiatočný smer:
(Východzia zastávka)
TESCO hypermarket - Podháj, SZU -
Sládkovičova - Námestie Ľ. Štúra -
Krajský úrad - Štadlerovo nábrežie -
Národná - Štefánikovo nábrežie -
Námestie slobody -
Partizánska cesta - Železničná stanica (Konečná zastávka)
Zobraziť trasu linky 4 na väčšej mape
|
|
|
Linka číslo 5 / 15 |
(Východzia zastávka)
TESCO hypermarket - Podháj, SZU - Sládkovičova -
Poľná, rázcestie - Poľná - Moskovská,
rázcestie - Kyjevské námestie -
Nové Kalište - Úrad PV SR - Plážové
kúpalisko - Tajovského, SOU - Rooseveltova nemocnica (Konečná zastávka)
spiatočný smer:
(Východzia zastávka)
Rooseveltova nemocnica - Tajovského, SOU - Plážové
kúpalisko -
Úrad PV SR - Nové Kalište - Kyjevské
námestie - Moskovská, rázcestie - Poľná -
Poľná, rázcestie -
Sládkovičova - Podháj, SZU - TESCO hypermarket (Konečná zastávka)
Zobraziť trasu linky 5 na väčšej mape
|
|
|
Linka číslo 6 / 16 |
(Východzia zastávka)
Železničná stanica - 29. augusta - Partizánska cesta -
Námestie slobody - Štefánikovo nábrežie -
Národná - Štadlerovo nábrežie -
Švermova ESC - Úsvit - Wolkerova - Nové Kalište - Tulská
-
Tulská, Boneta - Tulská, U Kucbela - Nad Tulskou - Nad
Moskovskou -
Moskovská - Kyjevské námestie - Nové
Kalište - Úsvit - Štadlerovo nábrežie -
Národná - Štefánikovo nábrežie -
Námestie slobody -
Partizánska cesta - Železničná stanica (Konečná zastávka)
Zobraziť trasu linky 6 na väčšej mape
|
|
|
Linka číslo 7 / 17 |
(Východzia zastávka)
Železničná stanica - 29. augusta - Partizánska cesta -
Námestie slobody - Štefánikovo nábrežie -
Národná - Štadlerovo nábrežie -
Krajský úrad - Námestie Ľ. Štúra -
Poľná, rázcestie - Poľná -
Moskovská, rázcestie - Kyjevské námestie -
Internátna, Astra - Internátna (Konečná zastávka)
spiatočný smer:
(Východzia zastávka) Internátna - Internátna, Astra - Kyjevské námestie - Tulská - Tulská, Boneta -
Tulská, U Kucbela - Nad Tulskou - Nad Moskovskou - Moskovská
- Moskovská, rázcestie -
Poľná - Poľná, rázcestie - Námestie Ľ.
Štúra - Krajský úrad - Štadlerovo
nábrežie - Národná - Štefánikovo
nábrežie - Námestie slobody -
Partizánska cesta - Železničná stanica (Konečná zastávka)
Zobraziť trasu linky 7 na väčšej mape
|
|
|
Linka číslo 8 / 18 |
(Východzia zastávka)
Železničná stanica - 29. augusta - Partizánska cesta -
Námestie slobody - Štefánikovo nábrežie -
Národná - Štadlerovo nábrežie -
Krajský úrad - Námestie Ľ. Štúra -
Poľná, rázcestie - Poľná - Moskovská,
rázcestie - Tulská - Tulská, Boneta -
Tulská, U Kucbela - Nad Tulskou - Nad Moskovskou -
Moskovská - Moskovská, rázcestie - Poľná -
Poľná, rázcestie - Námestie Ľ. Štúra
- Krajský úrad - Štadlerovo nábrežie -
Národná - Štefánikovo nábrežie -
Námestie slobody - Partizánska cesta - Železničná
stanica (Konečná zastávka)
Zobraziť trasu linky 8 na väčšej mape
|
|
|
|
Linka číslo 101 |
(Východzia zastávka)
Pršianska terasa - Pršianska cesta I. -
Sládkovičova - Poľná - Poľná, rázcestie -
Mládežnícka, otočka - Mládežnícka -
Nové Kalište - Wolkerova - Úsvit - Nám. S.
H. Vajanského - Národná - Kapitulská -
Hviezdoslavova - Hviezdoslavova, Alpinka - Viestova - Mičinská,
Kazačok - Železničná stanica - 29. augusta - Partizánska
cesta - Mestský úrad - Skuteckého -
Námestie Štefana Moysesa, pošta - Horná,
Prior - Rudlovská cesta, STV - Rudlovská cesta, AURIS -
Rudlovská cesta, TASR - Rudlová, Kpt. Jaroša - Pod
Hôrkou - Ďumbierska - Ďumbierska, ŠZŠ -
Stará Sásová - Hlboká - Garbanka - Na
Karlove - Komenského - Pod Jesenským vŕškom -
Bakossova - Námestie Štefana Moysesa, pošta -
Horná, Prior - Mestský úrad - Partizánska
cesta - 29. augusta - Železničná stanica - Mičinská,
Kazačok - Viestova - Hviezdoslavova, Alpinka - Hviezdoslavova -
Národná - Štadlerovo nábrežie -
Úsvit - Wolkerova - Nové Kalište -
Mládežnícka - Mládežnícka, otočka -
Mládežnícka, VÚTPaHP - Poľná,
rázcestie - Sládkovičova - Pršianska cesta I. -
Pršianska terasa (Konečná zastávka)
Zobraziť trasu linky 101 na väčšej mape
|
|
|
Linka číslo 102 |
(Východzia zastávka) Skubín,
otočka - Buková - Skubín, Jednota - Cesta povstalcov -
Rooseveltova nemocnica - Tajovského, SOU - Plážové
kúpalisko - Úrad PV SR - Wolkerova - Úsvit -
Štiavničky - Námestie S. H. Vajanského -
Národná - Kapitulská - Hviezdoslavova -
Hviezdoslavova, Alpinka - Viestova - Mičinská, Kazačok -
Železničná stanica - 29. augusta - Partizánska cesta -
Mestský úrad - Skuteckého - Námestie
Štefana Moysesa, pošta - Horná, Prior -
Komenského, Jesenský vŕšok - Komenského, PF
UMB - Komenského - Na Karlove - Garbanka - Hlboká -
Stará Sásová - Ďumbierska, ŠZŠ -
Ďumbierska - Pod Hôrkou - Rudlová, Kpt. Jaroša -
Rudlovská cesta, TASR - Rudlovská cesta, AURIS -
Rudlovská cesta - Námestie Štefana Moysesa,
pošta - Horná, Prior - Mestský úrad -
Partizánska cesta - 29. augusta - Železničná stanica -
Mičinská, Kazačok - Viestova - Hviezdoslavova, Alpinka -
Hviezdoslavova - Národná - Štadlerovo
nábrežie - Úsvit - Wolkerova - Úrad PV SR -
Plážové kúpalisko - Tajovského, SOU -
Rooseveltova nemocnica - Cesta povstalcov - Skubín, Jednota -
Buková - Skubín, otočka (Konečná zastávka)
Zobrazit trasu linky 102 na väčšej mape
|
|
|
|
|
Naši partneri:
|