Cestovný poriadok
MHD Banská Bystrica
Vyberte si linku a smer:
=================vyberte si linku===================
Linka 1 > Železničná stanica - Rooseveltova nemocnica
Linka 2 > Vozovňa - Železničná stanica
Linka 3 > Vozovňa - Rooseveltova nemocnica
Linka 4 > TESCO hypermarket - Železničná stanica
Linka 5 > TESCO - Rooseveltova nemocnica
Linka 6 > Železničná stanica - Úsvit - Tulská - Úsvit - Železničná stanica
Linka 7 > Železničná stanica - Internátna
Linka 8 > Železničná stanica - Poľná - Tulská - Poľná - Železničná stanica
Linka 20 > Parkovisko Mičinská - Karpatská - Rudohorská - Parkovisko Mičinská
Linka 21 > Pieninská - Námestie slobody - Sládkovičova - Rakytovce
Linka 22 > Pieninská - Námestie slobody - Zvolenská cesta - Radvaň Park
Linka 23 > Pieninská - Majerská cesta
Linka 24 > Starohorská - Strieborné námestie - Mládežnícka
Linka 25 > Starohorská - Strieborné námestie - Rooseveltova nemocnica
Linka 26 > Internátna - Námestie slobody - Tatranská - Námestie slobody - Internátna
Linka 27 > Starohorská - Strieborné námestie - Podlavice, Gaštanová
Linka 28 > Autobusová stanica - Tatranská - Autobusová stanica
Linka 29 > Parkovisko Mičinská - Karpatská - Rudohorská - Parkovisko Mičinská
Linka 32 > Podlavice, Gaštanová - Kyjevské námestie - Iliaš
Linka 33 > THK - Námestie slobody - Senica
Linka 34 > Železničná stanica - Tajovského - Podlavice, Gaštanová
Linka 35 > Železničná stanica - Jesenský vŕšok - Strieborné námestie - Skubín
Linka 36 > Železničná stanica - Jesenský vŕšok - Strieborné námestie - Mlynská
Linka 41 > Senica - Námestie slobody - Sládkovičova - Iliaš
Linka 42 > Majer, otočka - Námestie slobody - Šalková
Linka 43 > Srnková - Jesenský vŕšok - Kostiviarska - Uľanka
Linka 80 > Viestova - Ďumbierska - Rooseveltova nemocnica
Linka 90 > Pieninská - Strieborné námestie - Krematórium
Linka 97 > Železničná stanica - Úsvit - Pršianska terasa
Linka 100 > Bellušova - Železničná stanica - Námestie Š. Moysesa (- Stará Sásová - Rudlová)
Vyberte zastávku:
===============vyberte si zastávku=================
Rooseveltova nemocnica
Tajovského, SOU
Plážové kúpalisko
Úrad PV SR
Nové Kalište
Kyjevské námestie
Moskovská, rázcestie
Poľná
Poľná, rázcestie
Sládkovičova
Podháj, SZU
ZVT
Pivovar
Zobraziť všetky linky zo zastávky:
Pivovar
Zobraziť cestovný poriadok pre
opačný smer
Všetky údaje z cestovného poriadku zverejnené na tejto webstránke je možné šíriť a používať
podľa licencie CC-BY, ktorej text je na stránke
https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/legalcode
.
Optimalizované pre IE. Pre korektnú tlač je nutné mať v prehliadači povolenú
tlač farieb a obrázkov
.